ÜYE GİRİŞİ
 

 
 
 
 
 
  BAĞLANTILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
TEBEOS
 
 


 
 
 
 
 
ODA BAŞKANI UZM.ECZ.NAZAN ULUKUŞ DENİZ'İN YAZISI HK.
 
 
Değerli Meslektaşlarım,
                Birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz Seçimli Olağan Kongremizi tamamladık. Kongremize katılarak bize destek veren tüm meslektaşlarımıza yönetim kurulumuz adına şükranlarımı sunuyorum.
                 Mesleki örgütlenmenin önemine inanarak bu yola çıktık. Mesleğimizin sıkıntıları hepimizin malumu… Bu problemlerimizin üstesinden ancak birlik ve beraberlikle, meslek örgütü çatısı altında hareket ederek geleceğimize inanıyorum.
                Eskiden olduğu gibi daha şeffaf, daha katılımcı ve daha paylaşımcı bir anlayışla sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Yönetim kurulu ve diğer oda organlarımızla bu ilkeyi şiar edinerek sizlerle beraber mesleğimizi daha güzel günlere taşıma gayreti içerisinde olacağız.
                Bize verilen görev ve sorumluğun bilincindeyiz. Sizlerden almış olduğumuz yetki ve destekle inşallah en iyi şekilde görev ve sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışacağız.
                Sivil Toplum kuruluşlarında görev almak gönüllülük esasına göredir. Bu görevlerini yerine getirirken de emek ve zamanlarını harcarlar. Bunları da sadece bir amaç uğruna yaparlar. Bizlerde birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, ötekileştirmeden, mesleğimizi adına faydalı işler yaparak, gelecek nesillere daha güzel günler bırakmak çabasıyla bu yola çıktık.
                Odamızın kuruluşundan bugüne, eczacı odamıza başkanlık yapmış tüm eczacı odası eski başkanlarımıza ve yönetim kurullarımıza ve oda organlarında, komisyonlarımızda görev alan meslektaşlarımıza en içten duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Bu hizmetler bir bayrak yarışıdır. Biz onlardan emanet aldığımız bu bayrağı en güzel şekilde taşıyıp bizden sonra gelecek arkadaşlara teslim edeceğiz.
                Bu yeni dönemin hepimize güzellikler getirmesi umudu ve dileğiyle…
               Saygı ve sevgilerimle…
 
                                                                      34.Bölge Aksaray –Kırşehir Eczacı Odası Yönetim Kurulu Adına
                                                                                                         Eczacı Odası Başkanı
                                                                                               Uzman Eczacı Nazan Ulukuş DENİZ 
 
 
 
 
Haber okuma sayısı: 4043
 
 
 
 

 

  BAŞKANDAN